Wydawnictwa
Opcje przeglądania
Podrecznik używany-stan dobry.MATeMAtyka 2 Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] (1)
- MATeMAtyka 2
- Autorzy: Wojciech Babiański, Lech Chańko,Joanna Czarnowska,Grzegorz Janota
- Poziom: podstawowy
- Wydawca: Nowa Era
- ISBN:
- Rodzaj oprawy: Broszura
- Data wydania: 2020
- Liczba stron: 296
- Numer dopuszczenia: 971/2/2020
- Format: 170x240 mm
Dostępność: brak towaru
25,00 zł
Podręcznik używany-stan dobry.Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [GWO] (1)
- Matematyka z plusem
- Podręcznik, klasa 1
- Zakres rozszerzony
- Autorzy: Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Jacek Lech
-
Nr MEN: 963/1/2019
- Liczba stron: 288
- ISBN: 978-83-8118-134-1
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Komplet używany-stan dobry: Matematyka 1-Podręcznik + ćwiczenia i zadania. Zakres podstawowy i rozszerzony NOWA ERA
- Podręcznik:
- Autor: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Dorota Ponczek
- ISBN: 978-83-267-2130-4
- Strony: 384
- Oprawa: miękka
- Wydawnictwo: Nowa Era
- Nr MEN: 360/1/2011/2015
- Ćwiczenia i zadania:
- Autor: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska
- ISBN: 978-83-267-0905-0
- Strony: 160
- Oprawa: miękka
Dostępność: brak towaru
50,00 zł
MATeMAtyka 1 Podręcznik używany-Stan dobry Zakres podstawowy i rozszerzony Nowa Era
- Matematyka 1
- Podręcznik
- Zakres podstawowy i rozszerzony
- Dla liceum i technikum absolwentów szkół podstawowych
- Nr.MEN:988/1/2019
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
MATeMAtyka 1 Podręcznik używany-stan dobry. Zakres podstawowy Nowa Era (1)
- Matematyka 1
- Zakres podstawowy
- Podręcznik
- Autorzy: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Karolina Wej
- Dla liceów i technikum absolwentów szkół podstawowych
- Nr. MEN:971/1/2019
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Matematyka. Podręcznik używany -stan dobry.Prosto do matury 1 Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]
- Tytuł: Prosto do matury 1
- Autorzy: Maciej Antek, Krzysztof Belka, Piotr Grabowski
- Poziom: podstawowy i rozszerzony
- Wydawca: Nowa Era
- ISBN: 978-83-267-3649-0
- Rodzaj oprawy: Broszura
- Data wydania: 2019
- Numer dopuszczenia: 1013/1/2019
Dostępność: brak towaru
29,00 zł
Podręcznik używany - stan dobry- Matematyka Poznać, zrozumieć - podręcznik do liceum i technikum klasa 1 zakres podstawowy, WSIP
- Autorzy: Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk
- Rok wydania: 2012
- ISBN 978-83-02-12719-9
- Do najnowszej podstawy programowej!
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - stan wzorowy - Prosto do matury 1. Matematyka Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych . Zakres podstawowy NOWA ERA
- Autor: Maciej Antek, Krzysztof Belka, Piotr Grabowski
- ISBN: 978-83-267-0509-0
- Strony: 388
- Oprawa: miękka
- Data wydania: 2012 NR MEN:508/1/2012
- PODRĘCZNIK IDENTYCZNY JAK JEGO WYDANIE WIELOLETNIE 2015
- NASZ STAN WZOROWY JEST WYPOSAŻONY W PŁYTĘ CD(wydanie wieloletnie nie posiada płyty!)
Dostępność: brak towaru
26,00 zł
Podręcznik używany-stan dobry.Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [GWO] (1)
- Matematyka z plusem 1
- Podręcznik
- Zakres: podstawowy
- Autorzy: Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Jacek Lech
-
Nr MEN: 964/1/2019
- Liczba stron: 224
- ISBN: 978-83-8118-130-3
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Matematyka w otaczającym nas świecie. Klasa 1, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony [Podkowa]
- Autor: Alicja Cewe, Małgorzata Krawczyk, Halina Nahorska
- ISBN: 978-83-88299-88-9
- Strony: 400
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2012
- Data wprowadzenia: 2012-08-08
Dostępność: wycofany z oferty
30,00 zł
Matematyka w otaczającym nas świecie. Klasa 1, liceum i technikum. Zbiór zadań [Podkowa]
- Autor: Alicja Cewe, Halina Nahorska
- ISBN: 978-83-88299-14-8
- Strony: 222
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2012
- Data wprowadzenia: 2012-08-31
Dostępność: wycofany z oferty
20,50 zł
Matematyka. Klasa 1, liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres Podstawowy [Paz]
- Autor: Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
- ISBN: 978-83-7594-076-3
- Strony: 302
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2012
Dostępność: Dostępny
Matura z matematyki w roku 2015. Zbiór zadań maturalnych. Zakres podstawowy [Pod]
- Autor: praca zbiorowa pod red. Alicji Cewe i Haliny Nahorskiej
- ISBN: 978-83-88299-97-1
- Strony: 288
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2014
- Data wprowadzenia: 2014-02-21
Dostępność: wycofany z oferty
25,00 zł
Odkrywamy na nowo. Szkoła ponadgimnazjalna. Część 1. Matematyka. Podręcznik. Zakres podstawowy. Wersja 2015 . [Operon]
- Autor: Anna Jatczak, Monika Ciołkosz, Paweł Ciołkosz
- ISBN: 978-83-7879-103-4
- Strony: 232
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2015
- MEN: 652/2013/2015
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - Stan dobry - Matematyka. Klasa 1, szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony NOWA ERA
- Autor: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Dorota Ponczek
- ISBN: 978-83-267-0504-5
- Strony: 384
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2012 i nowsze
Wszystkie egzemplarze do najnowszej ponadgimnazjalnej podstawy programowej !
Dostępność: brak towaru
15,00 zł
Różne formy płatności:
- Przelew na konto bankowe
- Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
- Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
(dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)
Zaloguj się