Wydawnictwa
Opcje przeglądania
Fizyka. Podręcznik używany-stan wzorowy. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa Nowa Edycja! [WSIP] (1)
- Fizyka
- Klasa 1
- Poziom: podstawowy
- ISBN: 978830204753 Nr.MEN:999/1/2022/z1
- Autorzy: Ludwik Lehman, Witold Polesiuk, Grzegorz F. Wojewoda
- Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej
- Numer wydania: I
- Rok wydania: 2021
- Liczba stron: 240
- Oprawa: miękka
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Podręcznik uzywany-stan dobryFizyka. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
- Fizyka
- Klasa 1
- Zbiór zadań
- Zakres: rozszerzony
- Autorzy: Katarzyna Nessing, Jadwiga Salach, Agnieszka Bożek
- ISBN: 9788302180958
- Numer wydania: I
- Rok wydania: 2019
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
- Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
- ISBN: 9788326713042
- Wydawnictwo: Nowa Era
- Oprawa: miękka
- Rok wydania:2013
Dostępność: wycofany z oferty
29,00 zł
Podręcznik używany-stan bardzo dobry.Fizyka. Podręcznik. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]Nowa edycja 2022 (1)
- Fizyka
- Klasa 1
- Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej
- Zakres: rozszerzony
- Autorzy: Barbara Sagnowska, Maria Fiałkowska, Jadwiga Salach
- ISBN: 9788302204777
- Nr MEN: 975/1/2022/z1
- Numer wydania: I
- Rok wydania: 2022
- Liczba stron: 304
- Oprawa: miękka
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
- Część 1:
- Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
- ISBN: 9788326713042
- Wydawnictwo: Nowa Era
- Oprawa: miękka
- Część 2:
-
Liczba stron: 256
-
-
ISBN: 978-83-267-1564-8
-
Oprawa: miękka
Dostępność: wycofany z oferty
73,00 zł
Fizyka 1 Zbiór zadań Zakres rozszerzony Ciekawi świata/Odkrywamy na nowo Szkoły ponadgimnazjalne
Autor/autorzy: Ewa Przysiecka
Wydawnictwo: Operon
Oprawa: Miękka
Format: 16.0x23.0cm
Liczba stron: 288
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7680-891-8
EAN: 9788376808918
Dostępność: Dostępny
Odkrywamy na nowo Geografia Podręcznik Zakres podstawowy Szkoła ponadgimnazjalna OPERON
Autor/autorzy:
Sławomir Kurek
Operon
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 240
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7879-064-8
EAN: 9788378790648
Numer MEN: 429/2012/2015
Dostępność: Dostępny
Fizyka to nie katastrofa. Szkoła ponadgimnazjalna. Fizyka. Podręcznik. Zakres podstawowy [Zam]
- Autor: Wojciech Kwitowski
- ISBN: 978-83-7662-012-1
- Strony: 136
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2013
Dostępność: Dostępny
Fizyka Zbiór zadań. Klasy 1-3, liceum i technikum. Zakres podstawowy Mendel [Nowa Era]
- Autor: Bogdan Mendel, Janusz Mendel
- ISBN: 978-83-267-0911-1
- Strony: 100
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2012
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - stan dobry - Świat fizyki. Klasy 1-3, liceum i technikum. Fizyka. Podręcznik. Zakres podstawowy [Zamkor]
- Autor: red. Maria Fiałkowska
- ISBN: 978-83-60793-75-6
- Strony: 264
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2012
- Podręcznik identyczny jak jego najnowsze wydanie 2015!
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Fizyka to nie katastrofa. Szkoła ponadgimnazjalna. Fizyka. Podręcznik. Zakres podstawowy [Zamkor]
- Autor: Wojciech Kwitowski
- ISBN: 978-83-7662-012-1
- Strony: 136
- Rok wydania: 2013
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Fizyka z tangramem. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik [GWOGdaWydOś]
- Autor: Joanna Gondek
- ISBN: 978-83-7420-303-6
- Strony: 296
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2012
- Data wprowadzenia: 2012-06-21
Dostępność: na wyczerpaniu
Podręcznik używany - stan wzorowy - Świat fizyki. Klasa 1-3, liceum i technikum. Fizyka. Podręcznik. Zakres podstawowy [Zamkor]
- Autor: red. Maria Fiałkowska
- ISBN: 978-83-60793-75-6
- Strony: 264
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2012
PODRĘCZNIK UŻYWANY W STANIE IDEALNYM IDENTYCZNY JAK NOWE WYDANIE Z 2015 ROKU
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Świat fizyki. liceum i technikum, zakres podstawowy. Zbiór zadań [Zamkor]
- Autor: Katarzyna Nessing, Adam Blokesz
- ISBN: 978-83-7662-004-6
- Strony: 88
- Oprawa: broszura
- Aktualnie jest wydawany przez WSIP!
- Rok wydania: 2012
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany-stan dobry-Po prostu fizyka. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy [WSiP]
- Autor: Ludwik Lehman, Witold Polesiuk
- ISBN: 978-83-02-11687-2
- Strony: 200
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2012 i nowsze do najnowszej podstawy programowej!
Dostępność: na wyczerpaniu
Różne formy płatności:
- Przelew na konto bankowe
- Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
- Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
(dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)
Zaloguj się