Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Geografia - I kl lic/tech

Geografia Mapy konturowe do liceum DEMART

Geografia Mapy konturowe do liceum DEMART
Geografia Mapy konturowe do liceum DEMART

36 map Polski, kontynentów i świata
Mapy fizyczne, polityczne i tematyczne

Mapy stanowią doskonałą pomoc dla uczniów, umożliwiając im samodzielne opracowywanie różnorodnych zagadnień geograficznych; mogą też służyć nauczycielom, jako materiał do wykorzystania na lekcjach i sprawdzianach.

Dostępność: duża ilość

Cena:

10,00 zł

szt.

Nowe Oblicza geografii 1 Smartbook Zakres podstawowy

Nowe Oblicza geografii 1 Smartbook Zakres podstawowy
Nowe Oblicza geografii 1 Smartbook Zakres podstawowy

ISBN: 9788326749308

MEN: 1212/1/2024

Rok wydania: 2025

Przedmiot nauczania: Geografia

Poziom nauczania: Szkoły średnie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

59,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA

Podręcznik używany - Stan bardzo dobry -  Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
  • Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
  • ISBN: 9788326713042
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • Oprawa: miękka
  • Rok wydania:2013

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

29,00 zł

Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2. Materiały merytoryczne. NOWA ERA

Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2.  Materiały merytoryczne.  NOWA ERA
Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
  • Część 1:
  • Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
  • ISBN: 9788326713042
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • Oprawa: miękka
  • Część 2:
  • Liczba stron: 256
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • ISBN: 978-83-267-1564-8
  • Oprawa: miękka
     

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

73,00 zł

NOWE Oblicza geografii 1. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. 2024 [Nowa Era] (1)

 NOWE Oblicza geografii 1. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. 2024 [Nowa Era] (1)
NOWE Oblicza geografii 1. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. 2024 [Nowa Era] (1)
  • Autor: praca zbiorowa
  • Strony:176
  • Oprawa: broszura
  • Do najnowszej podstawy programowej!
  • Rok wydania: 2024

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

32,50 zł

szt.

Czas na geografię. Klasa 1, liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń. Zakres podstawowy [PWNWydSzk]

Czas na geografię. Klasa 1, liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń. Zakres podstawowy [PWNWydSzk]
Czas na geografię. Klasa 1, liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń. Zakres podstawowy [PWNWydSzk]
  • Autor: Barbara Lenartowicz, Marcin Wójcik    
    Oprawa:     broszura
    Producent:     Nowa Era
    ISBN:     9788326723773
    EAN:     9788326723773
    Liczba stron:     96
    Wymiary:     16.5x23.5 cm
    Data wydania:     2015

Dostępność: Dostępny

Cena:

22,00 zł

szt.

Po prostu geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń [WSiP]

Po prostu geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń [WSiP]
Po prostu geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń [WSiP]
  • Autor: Praca zbiorowa
  • ISBN: 978-83-02-12886-8
  • Strony: 78
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2012
  • Data wprowadzenia: 2012-06-12

Dostępność: Dostępny

Cena:

22,00 zł

szt.

Po prostu geografia. Szkoła ponadgimnazjalna. Geografia. Podręcznik 2015 [WSiP]

Po prostu geografia. Szkoła ponadgimnazjalna. Geografia. Podręcznik 2015 [WSiP]
Po prostu geografia. Szkoła ponadgimnazjalna. Geografia. Podręcznik 2015 [WSiP]
  • Autor: Izabella Łęcka, Mirosław Mularczyk
  • ISBN: 978-83-02-12733-5
  • Strony: 256
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2015
  • Nr aprobaty: 511/2012/2014

Dostępność: Dostępny

Cena:

35,50 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry- Oblicza geografii. Klasa 1, szkoły ponadgimnazjalne. Geografia. Podręcznik zakres podstawowy [Nowa Era]

Podręcznik używany - stan dobry- Oblicza geografii. Klasa 1, szkoły ponadgimnazjalne. Geografia. Podręcznik zakres podstawowy  [Nowa Era]
Podręcznik używany - stan dobry- Oblicza geografii. Klasa 1, szkoły ponadgimnazjalne. Geografia. Podręcznik zakres podstawowy [Nowa Era]
  • Autor: Radosław Uliszak, Krzysztof Wiedermann
  • ISBN: 5901812320988
  • Oprawa: broszura
  • Rok wydania: 2012 i nowsze!
  • Do najnowszej podstawy programowej!

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

15,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan wzorowy -Po prostu geografia. Szkoła ponadgimnazjalna. Geografia. Podręcznik [WSiP]

Podręcznik używany - stan wzorowy -Po prostu geografia. Szkoła ponadgimnazjalna. Geografia. Podręcznik [WSiP]
Podręcznik używany - stan wzorowy -Po prostu geografia. Szkoła ponadgimnazjalna. Geografia. Podręcznik [WSiP]
  • Autor: Izabella Łęcka, Mirosław Mularczyk
  • ISBN: 978-83-02-12733-5
  • Strony: 256
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2012

 

Podręcznik identyczny jak jego wydanie z 2015 roku

Dostępność: Dostępny

Cena:

18,00 zł

szt.

Teraz geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik [SOPOś]

Teraz geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik [SOPOś]
Teraz geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik [SOPOś]
  • Autor: Antoni Stark, Grażyna Wnuk
  • ISBN: --brak--
  • Strony: 144
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2012
  • Data wprowadzenia: 2012-09-03

Dostępność: Dostępny

Cena:

30,00 zł

szt.

Tylko geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy [PWN]

Tylko geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy [PWN]
Tylko geografia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy [PWN]
  • Autor: Elżbieta Szkurłat, Maria Kucharska, Jadwiga Kop
  • ISBN: 978-83-262-1189-8
  • Strony: 216
  • Oprawa: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Nr MEN:363/2011 PODRĘCZNIK IDENTYCZNY JAK JEGO KLON 2015!(WYDANIE PWN-NOWA ERA)

Dostępność: Dostępny

Cena:

39,00 zł

szt.

Ziemia i ludzie. Klasa 1-3, liceum i technikum. Geografia. Podręcznik SOP OŚWIATOWIEC TORUŃ

Ziemia i ludzie. Klasa 1-3, liceum i technikum. Geografia. Podręcznik SOP OŚWIATOWIEC TORUŃ
Ziemia i ludzie. Klasa 1-3, liceum i technikum. Geografia. Podręcznik SOP OŚWIATOWIEC TORUŃ
  • Autor: Barbara grabowska, Wiesława Kowalik, Grażyna Wnuk
  • ISBN: 978-83-7443-135-4
  • Strony: 184
  • Oprawa: broszura
  • Wydanie 2012  do nowej podstawy programowej!

Dostępność: Dostępny

Cena:

29,00 zł

szt.
  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl