Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa
Gwarancje i zwroty

REKLAMACJE

 1. Każdy nowy produkt zakupiony w Sklepie objęty jest stosowną gwarancją producenta, która obejmuje wady techniczne uniemożliwiające jego prawidłowe i zgodne z przeznaczeniem używanie.

 2. W przypadku uszkodzenia lub ubytku przesyłki kurier obowiązany jest spisać protokół w obecności Konsumenta, w którym ujęta będzie data i godzina doręczenia oraz opis uszkodzenia lub ubytku przesyłki. Prawidłowo sporządzony protokół (podpisany przez Konsumenta i przedstawiciela firmy kurierskie) jest podstawą do reklamacji.

 3. Jeżeli po rozpakowaniu przesyłki Konsument zauważy, że towar nie jest w pełni wartościowy prosimy o natychmiastowe powiadomienie sklepu.

ZWROTY

PODRĘCZNIKI I KSIĄŻKI NOWE

 1. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Konsument ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, według zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.Konsument wybiera sposób  powiadomienia sprzedawcy o zamiarze dokonania zwrotu.

 2. W w/w przypadku Zamawiający odsyła towar z adnotacją na odwrocie: "zwrot", na adres sklepu, lub dostarcza go osobiście.

 3. Sklep nie zwraca kosztów dostawy w części przekraczającej najtańszy sposób naszej wysyłki.

 4. Sklep gwarantuje zwrot wartości produktu w ciągu 7 dni od otrzymania produktu.

 5. Sklep nie przyjmuje zwrotów żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.

PODRĘCZNIKI UŻYWANE

 1. Książki i podręczniki używane, jako takie nie podlegają zwrotom. Ukryte wady w książkach tj. uszkodzenia nie podane w opisie technicznym, książki z np. brakującymi lub niezadrukowanymi stronami, mogą być podstawą do wymiany książki lub zwrotu pieniędzy. Ustalenie postępowania w przypadku wymiany lub zwrotu odbywa się indywidualnie z Konsumentem.

 • Różne formy płatności:

 • Przelew na konto bankowe
 • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
 • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
 • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
  (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl