Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Biologia - I kl lic/tech

Biologia Odkrywamy na nowo, zakres podstawowy - podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych 2015 OPERON

Biologia Odkrywamy na nowo, zakres podstawowy - podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych 2015 OPERON
Biologia Odkrywamy na nowo, zakres podstawowy - podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych 2015 OPERON

Autor/autorzy:
    Renata Szymańska
    Beata Jakubik

Operon
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 184
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7879-098-3
EAN: 9788378790983

Numer MEN: 436/2012/2015

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

46,00 zł

Nowa Biologia na czasie 1 Smartbook zakres podstawowy

Nowa Biologia na czasie 1 Smartbook zakres podstawowy
Nowa Biologia na czasie 1 Smartbook zakres podstawowy

ISBN: 9788326753107

MEN: 1221/1/2024

Rok wydania: 2025

Przedmiot nauczania: Biologia

Poziom nauczania: Szkoły średnie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

59,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA

Podręcznik używany - Stan bardzo dobry -  Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
  • Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
  • ISBN: 9788326713042
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • Oprawa: miękka
  • Rok wydania:2013

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

29,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia. Zakres podstawowy OPERON

Podręcznik używany - stan dobry - Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia.  Zakres podstawowy OPERON
Podręcznik używany - stan dobry - Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia. Zakres podstawowy OPERON
  • Autorzy: Agnieszka Baca, Małgorzata Łaszczyca, Piotr Łaszczyca, Grażyna Skirmuntt, Krzysztof Skirmuntt
  • Oprawa: broszura
  • Producent: Operon
  • ISBN: 978-83-7680-439-2
  • Liczba stron: 216
  • Rok wydania: 2012

 

Podręcznik identyczny jak jego nowe wydanie z 2015 roku.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

25,00 zł

Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2. Materiały merytoryczne. NOWA ERA

Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2.  Materiały merytoryczne.  NOWA ERA
Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
  • Część 1:
  • Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
  • ISBN: 9788326713042
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • Oprawa: miękka
  • Część 2:
  • Liczba stron: 256
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • ISBN: 978-83-267-1564-8
  • Oprawa: miękka
     

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

73,00 zł

Ciekawi świata. Biologia część 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Operon] 2015

Ciekawi świata. Biologia część 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Operon] 2015
Ciekawi świata. Biologia część 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Operon] 2015

Sebastian Grabowski, Agata Kurek    
Oprawa:     broszura
Producent:     Operon
ISBN:     978-83-7879-091-4
EAN:     9788378790914
Liczba stron:     414
Wymiary:     16,5x23,5cm
Data wydania:     2015

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

49,00 zł

Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia. Podręcznik. Zakres podstawowy 2015 [Operon]

Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia. Podręcznik. Zakres podstawowy 2015 [Operon]
Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia. Podręcznik. Zakres podstawowy 2015 [Operon]

Autor/autorzy:
    Małgorzata Łaszczyca
    Grażyna Skirmuntt
    Agnieszka Baca

Operon
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 216
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7879-073-0
EAN: 9788378790730

Numer MEN: 457/2012/2015

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

43,00 zł

Po prostu biologia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Poziom podstawowy 2015 [WSiP]

Po prostu biologia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Poziom podstawowy  2015 [WSiP]
Po prostu biologia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Poziom podstawowy 2015 [WSiP]
  • Autor: Krzysztof Spalik, Karolina Archacka, Rafał Archacki, Joanna Stocka
  • ISBN: 978-83-02-12351-1
  • Strony: 240
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2015
  • Nr aprobaty: 532/2012/2014 MEN

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

35,50 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Odkrywamy na nowo. Klasa 1-3, liceum i technikum. Biologia. Podręcznik. Zakres podstawowy [Operon]

Podręcznik używany - stan dobry - Odkrywamy na nowo. Klasa 1-3, liceum i technikum. Biologia. Podręcznik. Zakres podstawowy [Operon]
Podręcznik używany - stan dobry - Odkrywamy na nowo. Klasa 1-3, liceum i technikum. Biologia. Podręcznik. Zakres podstawowy [Operon]
  • Autor: Beata Jakubik, Renata Szymańska
  • ISBN: 978-83-7680-468-2
  • Strony: 184
  • Oprawa: broszura
  • Rok wydania: 2012

Podręcznik identyczny jak jego nowe wydanie z 2015 roku.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

13,00 zł

Świat przyrody. E-podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych + Dziennik projektowy [Zam]

Świat przyrody.  E-podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych + Dziennik projektowy [Zam]
Świat przyrody. E-podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych + Dziennik projektowy [Zam]
  • Autor: praca zbiorowa
  • ISBN: 978-83-7662-016-9
  • Strony: 152
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2013
  • Data wprowadzenia: 2013-08-02

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

32,00 zł

  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl