Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Chemia - I kl lic/tech

NOWA To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2024

 NOWA To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy.  Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2024
NOWA To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2024

 

  • Tytuł:  NOWA To jest chemia 1
  • Autorzy: Romuald Hassa, Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod
  • Poziom: podstawowy
  • Wydawca: Nowa Era
  • Rodzaj oprawy: Broszura
  • Data wydania: 2024
  • Liczba stron: 192
  • Numer dopuszczenia: 1222/1/2024
  • Format: 170x240 mm

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

55,00 zł

szt.

NOWA To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2024

 NOWA To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony.  Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2024
NOWA To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2024

 

  • Tytuł:  NOWA To jest chemia 1
  • Autorzy: Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska
  • Poziom: rozszerzony
  • Wydawca: Nowa Era
  • Rodzaj oprawy: Broszura
  • Data wydania: 2024
  • Liczba stron: 352
  • Numer dopuszczenia: 1223/1/2024
  • Format: 170x240 mm

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

59,00 zł

szt.

NOWA To jest chemia 2 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2025

 NOWA To jest chemia 2 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony.  Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2025
NOWA To jest chemia 2 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] 2025

 

  • Tytuł:  NOWA To jest chemia 2
  • Autorzy: Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska
  • Poziom: rozszerzony
  • Wydawca: Nowa Era
  • Rodzaj oprawy: Broszura
  • Data wydania: 2025
  • Liczba stron: 384
  • Numer dopuszczenia: 1223/2/2025
  • Format: 170x240 mm

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

59,00 zł

szt.

Podręcznik używany w stanie dobrym.Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [ WSIP] )

 Podręcznik używany  w stanie dobrym.Chemia.  Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [ WSIP] )
Podręcznik używany w stanie dobrym.Chemia. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [ WSIP] )
  • Chemia Podręcznik używany w stanie wzorowym!
  • Podręcznik, klasa 1
  • Zakres: podstawowy
  • Autorzy: Marcin Sobczak, Ryszard Janiuk, Witold Anusiak, Małgorzata Chmurska, Gabriela Osiecka
  • ISBN: 9788302182426
  • Numer wydania: I
  • Rok wydania: 2019
  • Nr dopuszczenia: 1024/1/2019

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

15,00 zł

szt.

Podręcznik używany-stan dobry.To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]

 Podręcznik używany-stan dobry.To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony.  Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]
Podręcznik używany-stan dobry.To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]

 

  • Tytuł: To jest chemia 1
  • Autorzy: Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska
  • Poziom: rozszerzony
  • Wydawca: Nowa Era
  • ISBN: 978-83-267-3566-0
  • Rodzaj oprawy: Broszura
  • Data wydania: 2019
  • Liczba stron: 480
  • Numer dopuszczenia: 991/1/2019
  • Format: 170x240 mm

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

45,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA

Podręcznik używany - Stan bardzo dobry -  Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
  • Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
  • ISBN: 9788326713042
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • Oprawa: miękka
  • Rok wydania:2013

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

29,00 zł

Podręcznik używany-stan dobry.Chemia .Nowa Edycja. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [ WSIP] (1) (1)

Podręcznik używany-stan dobry.Chemia .Nowa Edycja. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [ WSIP] (1) (1)
Podręcznik używany-stan dobry.Chemia .Nowa Edycja. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [ WSIP] (1) (1)
  • Chemia
  • Podręcznik, klasa 1
  • Zakres: podstawowy
  • Autorzy: Marcin Sobczak, Ryszard Janiuk, Witold Anusiak, Małgorzata Chmurska, Gabriela Osiecka
  • ISBN: 97883024661
  • Numer wydania: I
  • Rok wydania: 2022
  • Nr dopuszczenia: 1024/1/2022/z1

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

39,00 zł

szt.

Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2. Materiały merytoryczne. NOWA ERA

Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2.  Materiały merytoryczne.  NOWA ERA
Przyroda Liceum i technikum - Komplet: Części 1 i 2. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
  • Część 1:
  • Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
  • ISBN: 9788326713042
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • Oprawa: miękka
  • Część 2:
  • Liczba stron: 256
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • ISBN: 978-83-267-1564-8
  • Oprawa: miękka
     

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

73,00 zł

NOWA To jest chemia 1. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. [NowEra] 2024

 NOWA To jest chemia 1. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony.  [NowEra]  2024
NOWA To jest chemia 1. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. [NowEra] 2024
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 100
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-267-0878-7
EAN: 9788326708787

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

32,50 zł

szt.

NOWA To jest chemia 1. Liceum i technikum.Karty pracy. Zakres podstawowy. [NowEra] 2024 (1)

 NOWA To jest chemia 1. Liceum i technikum.Karty pracy. Zakres podstawowy.  [NowEra]  2024 (1)
NOWA To jest chemia 1. Liceum i technikum.Karty pracy. Zakres podstawowy. [NowEra] 2024 (1)
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 80
ISBN:9788326750021

 

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

29,00 zł

szt.

NOWA To jest chemia 2. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. [NowEra] 2024 (1)

 NOWA To jest chemia 2. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony.  [NowEra]  2024 (1)
NOWA To jest chemia 2. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. [NowEra] 2024 (1)
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 100
Rok wydania: 2025 
ISBN:9788326752575

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

32,50 zł

szt.

NOWA To jest chemia 2. Liceum i technikum.Karty pracy. Zakres podstawowy. [Nowa Era] 2025

 NOWA To jest chemia 2. Liceum i technikum.Karty pracy. Zakres podstawowy.  [Nowa Era]  2025
NOWA To jest chemia 2. Liceum i technikum.Karty pracy. Zakres podstawowy. [Nowa Era] 2025
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 128
ISBN:9788326752155

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

29,00 zł

szt.

Chemia na co dzień. Szkoła ponadgimnazjalna. Chemia. Podręcznik. Poziom podstawowy [Paz]

Chemia na co dzień. Szkoła ponadgimnazjalna. Chemia. Podręcznik. Poziom podstawowy [Paz]
Chemia na co dzień. Szkoła ponadgimnazjalna. Chemia. Podręcznik. Poziom podstawowy [Paz]
  • Autor: Krzysztof M. Pazdro, Rafał Szmigielski
  • ISBN: 978-83-7594-085-5
  • Strony: 156
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2012-02-23

Dostępność: Dostępny

Cena:

24,00 zł

szt.

Chemia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Zbiór zadań [WSiP]

Chemia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Zbiór zadań [WSiP]
Chemia. Klasa 1-3, liceum i technikum. Zbiór zadań [WSiP]
  • Autor: Koszmider Maria, Sygniewicz Janina
  • ISBN: 978-83-0209-697-6
  • Strony: 288
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2012-08-24

Dostępność: Dostępny

Cena:

28,60 zł

szt.
  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl