Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Macmillan

Podręcznik używany - stan dobry - Switch into English. Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 2

Podręcznik używany - stan dobry - Switch into English. Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 2
Podręcznik używany - stan dobry - Switch into English. Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 2
  • Autor: David Spencer
  • ISBN: 978-83-89162-92-2
  • Strony: 152
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2007
  • Data wprowadzenia: 2010-01-19

Dostępność: Dostępny

Cena:

17,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry - Switch into English. Student`s Book. Klasa 1, gimnazjum. Język angielski

Podręcznik używany - stan dobry - Switch into English. Student`s Book. Klasa 1, gimnazjum. Język angielski
Podręcznik używany - stan dobry - Switch into English. Student`s Book. Klasa 1, gimnazjum. Język angielski
  • Autor: David Spencer
  • ISBN: 978-83-89162-84-7
  • Strony: 151
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2010-06-28

Dostępność: Dostępny

Cena:

17,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry - Tempo 1. Student`s book. Klasy 4-6, szkoła podstawowa. Język angielski

Podręcznik używany - stan dobry - Tempo 1. Student`s book. Klasy 4-6, szkoła podstawowa. Język angielski
Podręcznik używany - stan dobry - Tempo 1. Student`s book. Klasy 4-6, szkoła podstawowa. Język angielski
  • Autor: Chris Barker
  • ISBN: 978-1-4050-1902-6
  • Strony: 144
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2010
  • Data wprowadzenia: 2009-01-18

Dostępność: Dostępny

Cena:

24,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan dobry - Voices 2. Język angielski. Student`s Book- podręcznik

Podręcznik używany - Stan dobry - Voices 2. Język angielski. Student`s Book- podręcznik
Podręcznik używany - Stan dobry - Voices 2. Język angielski. Student`s Book- podręcznik
  • Autor: Katherine Bilsborough, Steve Bilsborough
  • ISBN: 978-83-7621-038-4
  • Strony: 132
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

53,90 zł

Podręcznik używany - Stan dobry - Voices 3 . Część 3, gimnazjum. Język angielski. Podręcznik [Macmillan]

Podręcznik używany - Stan dobry - Voices 3 . Część 3, gimnazjum. Język angielski. Podręcznik [Macmillan]
Podręcznik używany - Stan dobry - Voices 3 . Część 3, gimnazjum. Język angielski. Podręcznik [Macmillan]
  • Autor: Catherine McBeth
  • ISBN: 978-83-7621-045-2
  • Strony: 140
  • Oprawa: broszura
  • Wydawca MACMILLAN
  • Rok wydania: 2012

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

30,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry- Switch into English. Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 3

Podręcznik używany - stan dobry- Switch into English.  Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 3
Podręcznik używany - stan dobry- Switch into English. Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 3
  • Autor: David Spencer
  • ISBN: 978-83-60806-01-2
  • Strony: 151
  • Oprawa: broszura
  • NR MEN 43/3/2009
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2010-01-19

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

15,00 zł

Podręcznik używany - stan idealny - New Inspiration 1 Starter Student`s Book (+CD) [Mac]

Podręcznik używany - stan idealny - New Inspiration 1 Starter Student`s Book (+CD) [Mac]
Podręcznik używany - stan idealny - New Inspiration 1 Starter Student`s Book (+CD) [Mac]
  • Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
  • ISBN: 978-83-60806-91-3
  • Strony: 144
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: miękka
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2010-01-19

 

PODRĘCZNIK NOWY W ANTYKWARIACIE - STAN IDEALNY!

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

19,00 zł

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Interface 3. Gimnazjum. Język angielski. Podręcznik + CD [Macmillan]

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Interface 3. Gimnazjum. Język angielski. Podręcznik + CD [Macmillan]
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Interface 3. Gimnazjum. Język angielski. Podręcznik + CD [Macmillan]
  • Autor: Patrick Howarth, Patricia Reilly
  • ISBN: 978-83-7621-197-8
  • Strony: 156
  • Oprawa: broszura
  • Rok wydania: 2013

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

25,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - New Inspiration 1 Starter Workbook (+CD) [Macmillan]

Podręcznik używany - stan wzorowy - New Inspiration 1 Starter Workbook (+CD) [Macmillan]
Podręcznik używany - stan wzorowy - New Inspiration 1 Starter Workbook (+CD) [Macmillan]

EAN:    9788360806920
Autor: Philip Prowse, Judy Garton-Sprenger
Wydawca: Macmillan
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 112
Rok wydania: 2009

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

30,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - New inspiration 2. Gimnazjum. Język angielski. Students Book elementary

Podręcznik używany - stan wzorowy - New inspiration 2. Gimnazjum. Język angielski. Students Book elementary
Podręcznik używany - stan wzorowy - New inspiration 2. Gimnazjum. Język angielski. Students Book elementary
  • Autor: Garton-Sprenger Judy, Prowse Philip
  • ISBN: 978-83-60806-96-8
  • Strony: 144
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2010-01-19

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

31,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - New Inspiration 3 Pre-Intermediate. Gimnazjum. Język angielski

Podręcznik używany - stan wzorowy - New Inspiration 3 Pre-Intermediate. Gimnazjum. Język angielski
Podręcznik używany - stan wzorowy - New Inspiration 3 Pre-Intermediate. Gimnazjum. Język angielski
  • Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
  • ISBN: 978-83-7621-008-7
  • Strony: 144
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: miękka
  • Rok wydania: 2010
  • Data wprowadzenia: 2010-07-26

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

32,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English 4. Gimnazjum. Język angielski. Student's Book

Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English 4. Gimnazjum. Język angielski. Student's Book
Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English 4. Gimnazjum. Język angielski. Student's Book
  • Autor: David Spencer
  • ISBN: 978-83-60806-07-4
  • Strony: 150
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2011-08-18

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

24,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English 4. Gimnazjum. Język angielski. Student's Book

Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English 4. Gimnazjum. Język angielski. Student's Book
Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English 4. Gimnazjum. Język angielski. Student's Book
  • Autor: David Spencer
  • ISBN: 978-83-60806-07-4
  • Strony: 150
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2011-08-18

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

20,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English. Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 2

Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English. Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 2
Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English. Gimnazjum. Język angielski. Student`s Book 2
  • Autor: David Spencer
  • ISBN: 978-83-89162-92-2
  • Strony: 152
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2007
  • Data wprowadzenia: 2010-01-19

Dostępność: Dostępny

Cena:

22,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English. Student`s Book. Klasa 1, gimnazjum. Język angielski

Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English. Student`s Book. Klasa 1, gimnazjum. Język angielski
Podręcznik używany - stan wzorowy - Switch into English. Student`s Book. Klasa 1, gimnazjum. Język angielski
  • Autor: David Spencer
  • ISBN: 978-83-89162-84-7
  • Strony: 151
  • Oprawa: broszura
  • NR MEN 43/3/2009
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2010-06-28

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

22,00 zł

  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl