Wydawnictwa
Learning Stars 1. Język angielski. Edukacja przedszkolna. Zeszyt ćwiczeń [Mac]
- Autor: Jill Leighton, Jeanne Perrett
- ISBN: 9780230455702
- Strony: 64
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2014
- Data wprowadzenia: 2014-06-10
Dostępność: Dostępny
Live 2. Zeszyt ćwiczeń [Mac]
- Autor: Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic
- ISBN: 83-88554-25-5
- Strony: 85
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2005
- Data wprowadzenia: 2009-01-18
Dostępność: Dostępny
New Inspiration 1 Starter Student`s Book (+CD) [Macmillan]
- Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
- ISBN: 978-83-60806-91-3
- Strony: 144
- Oprawa: miękka
- Rok wydania: 2010
Dostępność: wycofany z oferty
30,00 zł
New Inspiration 1 Starter Workbook (+CD) [Mac]
- Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
- ISBN: 978-83-60806-92-0
- Strony: 112
- Oprawa: --brak--
- Wymiary: --brak--
- Rok wydania: 2009
- Data wprowadzenia: 2010-06-24
Dostępność: wycofany z oferty
39,87 zł
New Inspiration 2 Student`s Book (+CD) [Mac]
- Autor: Garton-Sprenger Judy, Prowse Philip
- ISBN: 978-83-60806-96-8
- Strony: 144
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2009
- Data wprowadzenia: 2010-01-19
Dostępność: wycofany z oferty
35,00 zł
New Inspiration 3 Pre-Intermediate Student`s Book (+CD) [Mac]
- Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
- ISBN: 978-83-7621-008-7
- Strony: 144
- Oprawa: --brak--
- Wymiary: --brak--
- Rok wydania: 2010
- Data wprowadzenia: 2010-07-26
Dostępność: wycofany z oferty
45,81 zł
New Inspiration 4 Intermediate Student’s Book (+CD) [Mac]
- Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
- ISBN: 978-83-7621-010-0
- Strony: --brak--
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2011
- Data wprowadzenia: 2013-08-30
Dostępność: wycofany z oferty
55,00 zł
New Inspiration 4 Intermediate Workbook (+CD) [Mac]
- Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
- ISBN: 978-83-7621-011-7
- Strony: 116
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2011
- Data wprowadzenia: 2012-09-03
Dostępność: wycofany z oferty
45,00 zł
Podrecznik używany-stan dobry-Gateway Plus 2. Szkoły ponadgimnazjalne. Język angielski. Podręcznik [Macmillan]
ISBN: 978-83-7621-499-3
EAN: 9788376214993
Autor: David Spencer
Wydawca: Macmillan
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 172
Rok wydania: 2013 i nowsze do nowe podstawy programowej!
Podręcznik używany w dobrym stanie technicznym, może zawierać wypełnienia ołówkiem i długopisem!
Dostępność: na wyczerpaniu
Podręcznik używany - Stan dobry - Hot Spot 2 Książka ucznia (CD gratis) [Mac]
- Autor: Colin Granger
- ISBN: 978-0-230-72379-5
- Strony: 112
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2010
- Data wprowadzenia: 2010-06-14
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - stan dobry - Hot Spot 3 Książka ucznia MACMILLAN
- Autor: Colin Granger, Katherine Stannett
- ISBN: 978-0-230-72380-1
- Strony: 112
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2010
Dostępność: wycofany z oferty
15,00 zł
Podręcznik używany - stan dobry - New inspiration 1 - starter students book
- Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
- ISBN: 978-83-60806-91-3
- Strony: 144
- Oprawa: miękka
- Wymiary: miękka
- Rok wydania: 2009
- Data wprowadzenia: 2010-01-19
Dostępność: wycofany z oferty
15,00 zł
Podręcznik używany - stan dobry - New inspiration 2. Gimnazjum. Język angielski. Students Book elementary
- Autor: Garton-Sprenger Judy, Prowse Philip
- ISBN: 978-83-60806-96-8
- Strony: 144
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2009
- Data wprowadzenia: 2010-01-19
Dostępność: wycofany z oferty
22,00 zł
Podręcznik używany - stan dobry - New Inspiration 3 Pre-Intermediate. Gimnazjum. Język angielski
- Autor: Judy Garton-Sprenger, Philip Prowse
- ISBN: 978-83-7621-008-7
- Strony: 144
- Oprawa: miękka
- Wymiary: miękka
- Rok wydania: 2010
- Data wprowadzenia: 2010-07-26
Dostępność: wycofany z oferty
23,00 zł
Podręcznik używany - Stan dobry - Switch into English 4 Zeszyt ćwiczeń [Mac]
- Autor: David Spencer
- ISBN: 978-83-60806-08-1
- Strony: 100
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2011
- Data wprowadzenia: 2011-08-18
Dostępność: wycofany z oferty
15,00 zł
Różne formy płatności:
- Przelew na konto bankowe
- Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
- Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
(dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)
Zaloguj się