Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Liceum/Technikum

Podręcznik używany - stan dobry. Fizyka. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]

Podręcznik używany - stan dobry. Fizyka. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
Podręcznik używany - stan dobry. Fizyka. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
  • Fizyka
  • Klasa 1
  • Poziom: podstawowy
  • ISBN: 9788302180927
  • Autorzy: Ludwik Lehman, Witold Polesiuk, Grzegorz F. Wojewoda
  • Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej
  • Numer wydania: I
  • Rok wydania: 2019
  • Liczba stron: 224
  • Oprawa: miękka

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

15,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry. Przeszłość i dziś. Renesans-Oświecenie. Język polski. Podręcznik. Klasa 1. Część 2 Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]

Podręcznik używany - stan dobry. Przeszłość i dziś. Renesans-Oświecenie. Język polski. Podręcznik. Klasa 1. Część 2 Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
Podręcznik używany - stan dobry. Przeszłość i dziś. Renesans-Oświecenie. Język polski. Podręcznik. Klasa 1. Część 2 Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
  • Przeszłość i dziś
  • Klasa 1 część 2
  • Podręcznik do języka polskiego dla szkoły ponadpodstawowej
  • Renesans - oświecenie
  • Zakres: podstawowy i rozszerzony
  • Autor: Krzysztof Mrowcewicz
  • ISBN: 9788302180972
  • Nr dopuszczenia: 951/2/2019
  • Numer wydania: I
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: miękka

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

25,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan dobry. Spotkania z kulturą. Liceum. Wiedza o kulturze +CD!!!! NOWA ERA

Podręcznik używany - Stan dobry. Spotkania z kulturą. Liceum. Wiedza o kulturze +CD!!!! NOWA ERA
Podręcznik używany - Stan dobry. Spotkania z kulturą. Liceum. Wiedza o kulturze +CD!!!! NOWA ERA
  • Autor: Praca zbiorowa
  • ISBN: 978-83-267-0792-6
  • Strony: 208
  • Oprawa: broszura
  • Podręcznik do najnowszej podstawy programowej!
  • Rok wydania: 2012 Nr MEN:449/2012
  • Podręcznik identyczny jak jego wieloletnie wydanie 2015!
  • Wszystkie egzemplarze w stanie wzorowym wyposażone w płytę CD!

Dostępność: brak towaru

Cena:

25,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - Matematyka. Klasa 2, liceum / technikum. Podręcznik + zbiór zadań. Zakres podstawowy KOMPLET PAZDRO

Podręcznik używany - stan wzorowy - Matematyka. Klasa 2, liceum / technikum. Podręcznik + zbiór zadań. Zakres podstawowy KOMPLET PAZDRO
Podręcznik używany - stan wzorowy - Matematyka. Klasa 2, liceum / technikum. Podręcznik + zbiór zadań. Zakres podstawowy KOMPLET PAZDRO
  • Autorzy: Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
  • ISBN: 978-83-7594-087-9 i 978-83-7594-077-0
  • Wydawnictwo: Pazdro
  • Liczba stron: 202 i 200
  • Oprawa: broszura
  • Data wydania: 2012 i nowsze

Dostępność: brak towaru

Cena:

38,00 zł

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Intermadiate Workbook + CD mp3

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Intermadiate Workbook + CD mp3
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Intermadiate Workbook + CD mp3


Autor/autorzy:

    Rod Fricker

Pearson
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 120
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7600-618-5
EAN: 9788376006185

Dostępność: duża ilość

Cena:

25,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Intermediate Student's Book Zakres podstawowy i rozszerzony B1-B2

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Intermediate Student's Book Zakres podstawowy i rozszerzony B1-B2
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Intermediate Student's Book Zakres podstawowy i rozszerzony B1-B2

Autor/autorzy:

    Anna Sikorzyńska
    Michael Harris

Pearson
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 136
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7600-620-8
EAN: 9788376006208

Dostępność: duża ilość

Cena:

35,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Pre-Intermediate Student's Book Zakres podstawowy i rozszerzony A2-B1

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Pre-Intermediate Student's Book Zakres podstawowy i rozszerzony A2-B1
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Pre-Intermediate Student's Book Zakres podstawowy i rozszerzony A2-B1

Autor/autorzy:

    Anna Sikorzyńska
    Michael Harris

Pearson
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 136
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7600-600-0
EAN: 9788376006000

Dostępność: duża ilość

Cena:

35,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Pre-Intermediate Workbook with MP3 CD

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Pre-Intermediate Workbook with MP3 CD
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Pre-Intermediate Workbook with MP3 CD

Autor/autorzy:

    Sue Kay
    Vaughan Jones

Pearson
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 120
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7600-619-2
EAN: 9788376006192

Dostępność: duża ilość

Cena:

45,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Upper Intermadiate Student's Book

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Upper Intermadiate Student's Book
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Matura Choices Upper Intermadiate Student's Book

Autorzy: Anna Sikorzyńska, Michael Harris
Wydawnictwo: Pearson Education Limited
Oprawa: Miękka
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 160
Rok wydania: 2013 i nowsze
ISBN: 978-83-7600-768-7
EAN: 9788376007687

Dostępność: duża ilość

Cena:

30,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan wzorowy - Odkrywamy na nowo. Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne (2012) OPERON

Podręcznik używany - stan wzorowy - Odkrywamy na nowo. Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne (2012) OPERON
Podręcznik używany - stan wzorowy - Odkrywamy na nowo. Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne (2012) OPERON
  • Autor: Zbigniew Smutek, Anna Nowak-Kowal, Mariusz Goniewicz
  • Wydawnictwo: Operon
  • ISBN: 978-83-7680-471-2

Podręcznik identyczny jak jego nowe wydanie z 2015 roku.

Dostępność: Dostępny

Cena:

19,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan wzorowy - Prosto do matury 1. Matematyka Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych . Zakres podstawowy NOWA ERA

Podręcznik używany - stan wzorowy - Prosto do matury 1. Matematyka Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych . Zakres podstawowy NOWA ERA
Podręcznik używany - stan wzorowy - Prosto do matury 1. Matematyka Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych . Zakres podstawowy NOWA ERA
  • Autor: Maciej Antek, Krzysztof Belka, Piotr Grabowski
  • ISBN: 978-83-267-0509-0
  • Strony: 388
  • Oprawa: miękka
  • Data wydania: 2012   NR MEN:508/1/2012
  • PODRĘCZNIK IDENTYCZNY JAK JEGO WYDANIE WIELOLETNIE 2015
  • NASZ STAN WZOROWY JEST WYPOSAŻONY W PŁYTĘ CD(wydanie wieloletnie nie posiada płyty!)

Dostępność: brak towaru

Cena:

26,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] (Wydanie 2020)

Podręcznik używany - stan wzorowy. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] (Wydanie 2020)
Podręcznik używany - stan wzorowy. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era] (Wydanie 2020)
  • Tytuł: Krok w przedsiębiorczość Nowe wydanie dla szkół ponadpodstawowych!
  • Autorzy: Zbigniew Makieła, Tomasz Rachwał
  • ISBN: 978-83-267-3897-5
  • Rodzaj oprawy: Broszura
  • Data wydania:2020
  • Liczba stron: 240
  • Numer dopuszczenia:1039/2020/z1

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

25,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan wzorowy. Spotkania ze sztuką Podręcznik do plastyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]

Podręcznik używany - stan wzorowy. Spotkania ze sztuką  Podręcznik do plastyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]
Podręcznik używany - stan wzorowy. Spotkania ze sztuką Podręcznik do plastyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]

 

  • Tytuł: Spotkania ze sztuką 1
  • Autorzy: Natalia Mrozkowiak, Marta Ipczyńska-Budziak
  • Poziom: podstawowy
  • Wydawca: Nowa Era
  • Rodzaj oprawy: Broszura
  • Data wydania: 2019
  • Numer dopuszczenia: 1009/2019

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

29,00 zł

szt.
  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl