Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Liceum/Technikum

Podręcznik uzywany-stan dobryFizyka. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]

Podręcznik uzywany-stan dobryFizyka. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
Podręcznik uzywany-stan dobryFizyka. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
  • Fizyka
  • Klasa 1
  • Zbiór zadań
  • Zakres: rozszerzony
  • Autorzy: Katarzyna Nessing, Jadwiga Salach, Agnieszka Bożek
  • ISBN: 9788302180958
  • Numer wydania: I
  • Rok wydania: 2019

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

39,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry. Historia.Poznać przeszłość 1 Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]

Podręcznik używany - stan  dobry. Historia.Poznać przeszłość 1 Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]
Podręcznik używany - stan dobry. Historia.Poznać przeszłość 1 Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa [Nowa Era]

 

  • Tytuł: Poznać przeszłość 1
  • Autorzy: Marcin Pawlak, Adam Szweda
  • Poziom: podstawowy
  • Wydawca: Nowa Era
  • Rodzaj oprawy: Broszura
  • Data wydania: 2019
  • Liczba stron: 344
  • Numer dopuszczenia: 1021/1/2019
  • Format: 202x265 mm

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

19,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA

Podręcznik używany - Stan bardzo dobry -  Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
Podręcznik używany - Stan bardzo dobry - Przyroda Liceum i technikum,część 1. Materiały merytoryczne. NOWA ERA
  • Autor: Mirosław Galikowski, Romuald Hassa, Marek Kaczmarzyk
  • ISBN: 9788326713042
  • Wydawnictwo: Nowa Era
  • Oprawa: miękka
  • Rok wydania:2013

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

29,00 zł

Podręcznik używany - stan bardzo dobry. Oblicza epok. Język polsk. Klasa 1. Część 1 Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]

Podręcznik używany - stan bardzo dobry. Oblicza epok. Język polsk. Klasa 1. Część 1 Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
Podręcznik używany - stan bardzo dobry. Oblicza epok. Język polsk. Klasa 1. Część 1 Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa [WSIP]
  • Oblicza epok Podręcznik używany w bardzo dobrym stanie technicznym! Delikatnie uszkodzona okładka.
  • Klasa 1 część 1
  • Podręcznik do języka polskiego dla szkoły ponadpodstawowej
  • Autorzy: Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk, Dariusz Trześniowski
  • Zakres: podstawowy i rozszerzony
  • ISBN: 9788302180873
  • Nr MEN: 952/1/2019
  • Numer wydania: I
  • Rok wydania: 2019
  • Liczba stron: 340
  • Oprawa: miękka

Dostępność: brak towaru

Cena:

15,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia. Zakres podstawowy OPERON

Podręcznik używany - stan dobry - Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia.  Zakres podstawowy OPERON
Podręcznik używany - stan dobry - Ciekawi świata. Szkoła ponadgimnazjalna. Biologia. Zakres podstawowy OPERON
  • Autorzy: Agnieszka Baca, Małgorzata Łaszczyca, Piotr Łaszczyca, Grażyna Skirmuntt, Krzysztof Skirmuntt
  • Oprawa: broszura
  • Producent: Operon
  • ISBN: 978-83-7680-439-2
  • Liczba stron: 216
  • Rok wydania: 2012

 

Podręcznik identyczny jak jego nowe wydanie z 2015 roku.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

25,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Informatyka. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy MIGRA

Podręcznik używany - stan dobry - Informatyka. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy MIGRA
Podręcznik używany - stan dobry - Informatyka. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy MIGRA
  • Autor: Grażyna Koba
  • Oprawa: broszura
  • ISBN: 978-83-930715-6-2
  • EAN: 9788393071562
  • Liczba stron:272
  • Wymiary: 16,5x23,5
  • Data wydania: 2012
  • DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH!

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

15,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry - Odkrywamy na nowo. Informatyka. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna OPERON

Podręcznik używany - stan dobry - Odkrywamy na nowo. Informatyka. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna OPERON
Podręcznik używany - stan dobry - Odkrywamy na nowo. Informatyka. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna OPERON
  • Autor: Arkadiusz Gawełek
  • Wydawnictwo: Operon
  • Oprawa: miękka

 

Podręcznik identyczny jak jego nowe wydanie z 2015 roku. W przeciwieństwie do stanu wzorowego, nie posiada płyty CD.

Dostępność: Dostępny

Cena:

26,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan dobry - Wiedza o społeczeństwie WOS Ciekawi świata Podręcznik Zakres podstawowy szkoła ponadgimnazjalna OPERON

Podręcznik używany - Stan dobry - Wiedza o społeczeństwie WOS Ciekawi świata Podręcznik Zakres podstawowy szkoła ponadgimnazjalna OPERON
Podręcznik używany - Stan dobry - Wiedza o społeczeństwie WOS Ciekawi świata Podręcznik Zakres podstawowy szkoła ponadgimnazjalna OPERON

Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 224
Rok wydania: 2012 i nowsze
ISBN: 978-83-7680-458-3
EAN: 9788376804583


Numer MEN: 469/2012

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

19,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan dobry - Wyposażenie zakładów gastronomicznych i gospodarstw domowych Podręcznik WSIP REA

Podręcznik używany - Stan dobry - Wyposażenie zakładów gastronomicznych i gospodarstw domowych Podręcznik WSIP REA
Podręcznik używany - Stan dobry - Wyposażenie zakładów gastronomicznych i gospodarstw domowych Podręcznik WSIP REA

Autor/autorzy:
    Agnieszka Kasperek
    Marzanna Kondratowicz

Rea Uwaga! książka była ostatnio wydawana przez WSIP!
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 344
Rok wydania: 2011-2013 Identyczne!
ISBN: 978-83-7544-364-6
EAN: 9788375443646

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

19,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Zrozumieć przeszłość - część 3. Historia. Podręcznik [Nowa Era]

Podręcznik używany - stan dobry - Zrozumieć przeszłość - część 3. Historia. Podręcznik [Nowa Era]
Podręcznik używany - stan dobry - Zrozumieć przeszłość - część 3. Historia. Podręcznik [Nowa Era]
  • Autor: Piotr Galik
  • ISBN: 978-83-267-2028-4
  • EAN: 9788326720284
  • Liczba stron: 492
  • Wymiary: 17,0x24,0
  • Data wydania: 2014

 

Podręcznik jest identyczny jak jego najnowsze wieloletnie wydanie z 2016 roku

Dostępność: Dostępny

Cena:

30,00 zł

szt.

Podręcznik używany - Stan dobry -Oprogramowanie biurowe + CD Radosław Jaworski

Podręcznik używany - Stan dobry -Oprogramowanie biurowe + CD Radosław Jaworski
Podręcznik używany - Stan dobry -Oprogramowanie biurowe + CD Radosław Jaworski
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 332
Wydanie: 3
Rok wydania: 2008
Data wprowadzenia: 2011-08-09
ISBN: 978-83-02-11470-0
EAN: 9788302114700

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

10,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry- Informatyka. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy (+CD) MIGRA

Podręcznik używany - stan dobry- Informatyka. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy (+CD) MIGRA
Podręcznik używany - stan dobry- Informatyka. Klasa 1-3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy (+CD) MIGRA
  • Autor: Grażyna Koba
  • Oprawa: broszura
  • ISBN: 978-83-930715-6-2
  • EAN: 9788393071562
  • Liczba stron:272
  • Wymiary: 16,5x23,5
  • Data wydania: 2012

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

19,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry- Matematyka Poznać, zrozumieć - podręcznik do liceum i technikum klasa 1 zakres podstawowy, WSIP

Podręcznik używany - stan dobry- Matematyka Poznać, zrozumieć - podręcznik do liceum i technikum klasa 1 zakres podstawowy, WSIP
Podręcznik używany - stan dobry- Matematyka Poznać, zrozumieć - podręcznik do liceum i technikum klasa 1 zakres podstawowy, WSIP
  •  Autorzy: Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk
  • Rok wydania: 2012      
  • ISBN 978-83-02-12719-9
  • Do najnowszej podstawy programowej!

Dostępność: Dostępny

Cena:

24,00 zł

szt.
  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl