Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Pazdro

Chemia. Związki organiczne. Klasa 1-3, liceum / technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Paz]

Chemia. Związki organiczne. Klasa 1-3, liceum / technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony  [Paz]
Chemia. Związki organiczne. Klasa 1-3, liceum / technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Paz]
  • Autor: Witold Danikiewicz
  • ISBN: 978-83-7594-097-8
  • Strony: 200
  • Oprawa: broszura
  • Rok wydania: 2013

Dostępność: Dostępny

Cena:

26,00 zł

szt.

Egzamin gimnazjalny 2012. Matematyka. Próbne zestawy egzaminacyjne [Paz]

Egzamin gimnazjalny 2012. Matematyka. Próbne zestawy egzaminacyjne [Paz]
Egzamin gimnazjalny 2012. Matematyka. Próbne zestawy egzaminacyjne [Paz]
  • Autor: Małgorzata Świst , Barbara Zielińska
  • ISBN: 978-83-7594-054-1
  • Strony: 96
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2011-02-22

Dostępność: Dostępny

Cena:

17,00 zł

szt.

Egzamin gimnazjalny Język polski Próbne zestawy egzaminacyjne [Paz]

Egzamin gimnazjalny Język polski Próbne zestawy egzaminacyjne [Paz]
Egzamin gimnazjalny Język polski Próbne zestawy egzaminacyjne [Paz]
  • Autor: Izabela Muszyńska
  • ISBN: 978-83-7594-056-5
  • Strony: 112
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2011-02-22

Dostępność: Dostępny

Cena:

17,00 zł

szt.

Matematyka Kompendium maturalne Zakres podstawowy PAZDRO

Matematyka Kompendium maturalne Zakres podstawowy PAZDRO
Matematyka Kompendium maturalne Zakres podstawowy PAZDRO

EAN:    9788375941166
Autor:  Aleksandra Gębura
Wydawca: Pazdro
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 256
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014

Dostępność: Dostępny

Cena:

26,00 zł

szt.

Matematyka Kompendium maturalne Zakres rozszerzony [Pazdro]

Matematyka Kompendium maturalne Zakres rozszerzony [Pazdro]
Matematyka Kompendium maturalne Zakres rozszerzony [Pazdro]

EAN:    9788375941173
Autor: Aleksandra Gębura
Wydawca: Pazdro
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 464
Rok wydania: 2014

Dostępność: Dostępny

Cena:

33,00 zł

szt.

Matematyka. Klasa 1, liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres Podstawowy [Paz]

Matematyka. Klasa 1, liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres Podstawowy [Paz]
Matematyka. Klasa 1, liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres Podstawowy [Paz]
  • Autor: Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
  • ISBN: 978-83-7594-076-3
  • Strony: 302
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2012

Dostępność: Dostępny

Cena:

27,50 zł

szt.

Matematyka. Klasa 2, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Paz]

Matematyka. Klasa 2, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Paz]
Matematyka. Klasa 2, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Paz]
  • Autor: Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
  • ISBN: 978-83-7594-090-9
  • Strony: 472
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2013

Dostępność: Dostępny

Cena:

32,50 zł

szt.

Matematyka. Klasa 2, liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony. [Paz]

Matematyka. Klasa 2, liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony. [Paz]
Matematyka. Klasa 2, liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony. [Paz]
  • Autor: Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
  • ISBN: 978-83-7594-080-0
  • Strony: 408
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2015

Dostępność: Dostępny

Cena:

32,50 zł

szt.

Matematyka. Klasa 3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Pazdro]

Matematyka. Klasa 3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Pazdro]
Matematyka. Klasa 3, liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony [Pazdro]
  • Autor: Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
  • ISBN: 978-83-7594-091-6
  • Strony: 455
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2014

Dostępność: Dostępny

Cena:

35,00 zł

szt.

Matematyka. Próbne arkusze maturalne. Matura 2012/2013/2014. Poziom podstawowy [Paz]

Matematyka. Próbne arkusze maturalne. Matura 2012/2013/2014. Poziom podstawowy [Paz]
Matematyka. Próbne arkusze maturalne. Matura 2012/2013/2014. Poziom podstawowy [Paz]
  • Autor: Elżbieta Świda, Elżbieta Kurczab, Marcin Kurczab
  • ISBN: 978-83-7594-070-1
  • Strony: 180
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2011-09-22

Dostępność: Dostępny

Cena:

22,10 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1

Podręcznik używany - stan dobry - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1
Podręcznik używany - stan dobry - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1
  • Autor: Krzysztof M. Pazdro, Maria Torbicka
  • ISBN: 978-83-7594-024-4
  • Strony: 184
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: miękka
  • Rok wydania: 2009

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

8,00 zł

Podręcznik używany - Stan dobry - Chemia na co dzień. Szkoła ponadgimnazjalna. Chemia. Podręcznik. Poziom podstawowy [Paz]

Podręcznik używany - Stan dobry - Chemia na co dzień. Szkoła ponadgimnazjalna. Chemia. Podręcznik. Poziom podstawowy [Paz]
Podręcznik używany - Stan dobry - Chemia na co dzień. Szkoła ponadgimnazjalna. Chemia. Podręcznik. Poziom podstawowy [Paz]
  • Autor: Krzysztof M. Pazdro, Rafał Szmigielski
  • ISBN: 978-83-7594-085-5
  • Strony: 156
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2012-02-23

Dostępność: Dostępny

Cena:

16,00 zł

szt.

Podręcznik używany - stan dobry - Muzyka w gimnazjum

Podręcznik używany - stan dobry - Muzyka w gimnazjum
Podręcznik używany - stan dobry - Muzyka w gimnazjum
  • Autor: Agnieszka Kreiner-Bogdańska
  • ISBN: 978-83-7594-032-9
  • Strony: 128
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: miękka
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2009-05-26

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

12,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1

Podręcznik używany - stan wzorowy - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1
Podręcznik używany - stan wzorowy - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1
  • Autor: Krzysztof M. Pazdro, Maria Torbicka
  • ISBN: 978-83-7594-024-4
  • Strony: 184
  • Oprawa: miękka
  • Rok wydania: 2009

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

14,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1 (1)

Podręcznik używany - stan wzorowy - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1 (1)
Podręcznik używany - stan wzorowy - Chemia dla gimnazjalistów. Gimnazjum, część 1 (1)
  • Autor: Krzysztof M. Pazdro, Maria Torbicka
  • ISBN: 978-83-7594-024-4
  • Strony: 184
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: miękka
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2009-05-26

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

14,00 zł

  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl