Wydawnictwa
Oxford Explorers 2. Szkoła podstawowa. Język angielski. Podręcznik (+CD) [OxfUniPre]
- Autor: Charlotte Covill, Mary Charrington, Paul Shipton
- ISBN: 978-0-19-402788-5
- Strony: 88
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2013
- Data wprowadzenia: 2014-02-27
Dostępność: wycofany z oferty
33,15 zł
Oxford Explorers 2. Szkoła podstawowa. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń [OxfUniPre]
- Autor: Charlotte Covill, Mary Charrington, Paul Shipton
- ISBN: 978-0-19-402683-3
- Strony: 86
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2013
- Data wprowadzenia: 2014-02-27
Dostępność: wycofany z oferty
31,11 zł
Oxford.Repetytorium maturzysty.Poziom podstawowy i rozszerzony.Student Book.Dla szkół ponadpodstawowych.
- Do egzaminu maturalnego 2023!
- e-book
- multimedia
- online practce
- ISBN:9780194259873
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Oxford.Repetytorium maturzysty.Poziom rozszerzony.Student Book.Dla szkół ponadpodstawowych. (1)
- Do egzaminu maturalnego 2023!
- e-book
- multimedia
- online practce
- ISBN:9780194259880
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Podręcznik używany - stan dobry - ADVENTURES STARTER NEW SB OXFORD
- Autor: Ben Wetz
- ISBN: 978-0-19-471204-0
- Strony: 103
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2009
- Data wprowadzenia: 2009-01-18
Dostępność: wycofany z oferty
10,00 zł
Podręcznik używany - stan dobry - English Plus 3 - Student`s Book [Oxford]
- Autor: Ben Wetz, Diana Pye, Danuta Gryca
- ISBN: 978-0-19-444869-7
- Strony: 127
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2011
- Podręcznik może zawierać niewielką ilość wypełnień ołówkiem lub długopisem!
Dostępność: wycofany z oferty
30,00 zł
Podręcznik używany - stan dobry - New Adventures intermediate. Gimnazjum. Język angielski OXFORD UNIVERSITY PRESS
- Autor: Ben Wetz, Helen Halliwell, Micholas Tims
- ISBN: 978-0-19-471231-6
- Strony: 144
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2007-2011
Dostępność: wycofany z oferty
15,00 zł
Podręcznik używany - stan dobry - Oxford Gimnazjum Expert z płytą CD
- Autor: Jenny Quintana
- ISBN: 978-01-944301-6-6
- Strony: 112
- Oprawa: miękka
- Wymiary: miękka
- Rok wydania: 2009
- Data wprowadzenia: 2009-08-10
Dostępność: wycofany z oferty
10,00 zł
Podręcznik używany - Stan dobry - Project 1, third edition, szkoła podstawowa, Język Angielski. OXFORD
- Autor: Tom Hutchinson
- ISBN: 978-0-19-476409-4
- Strony: 79
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2008
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - stan dobry - Project 2. Student`s Book. Podręcznik do szkoły podstawowej
- Autor: Tom Hutchinson
- ISBN: 978-0-19-476410-0
- Strony: 79
- Oprawa: broszura
- Rok wydania: 2011
Dostępność: wycofany z oferty
15,00 zł
Podręcznik używany - Stan dobry - Project 3. Students Book Third edition [OxfUniPre]
- Autor: Tom Hutchinson
- ISBN: 978-0-19-476411-7
- Strony: 80
- Oprawa: miękka
- Wymiary: miękka
- Rok wydania: 2008
- Data wprowadzenia: 2009-01-18
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - stan dobry - Project 4. Student's Book. Podręcznik do szkoły podstawowej
Autor/autorzy: Tom Hutchinson
Autorzy: Oxford University Press
Oprawa: Miękka
Format: 22.0x27.5cm
Liczba stron: 80
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-0-19-476315-8
EAN: 9780194763158
Dostępność: wycofany z oferty
25,00 zł
Podręcznik używany - stan dobry - Winners Plus 2. Student`s Book. Klasy 4-6, szkoła podstawowa. Język angielski
- Autor: Mark Hancock, Cathy Lawday, Małgorzata Tetiurka
- ISBN: 978-0-19-401142-6
- Strony: 104
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2010
- Data wprowadzenia: 2010-06-23
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - Stan wzorowy - New Horizons 3 - Student’s book + Workbook (+ CD)Oxford
- Autor: Paul Radley, Daniela Simons, Małgorzata Wieruszewska
- ISBN: 978-0-19-474482-9
- Strony: 176
- Oprawa: broszura
- Wymiary: broszura
- Rok wydania: 2012
- Data wprowadzenia: 2012-09-06
Dostępność: Dostępny
Podręcznik używany - stan wzorowy - Oxford Gimnazjum Expert z płytą CD
- Autor: Jenny Quintana
- ISBN: 978-01-944301-6-6
- Strony: 112
- Oprawa: miękka
- Wymiary: miękka
- Rok wydania: 2009
- Data wprowadzenia: 2009-08-10
Dostępność: wycofany z oferty
15,00 zł
Różne formy płatności:
- Przelew na konto bankowe
- Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
- Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
(dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)
Zaloguj się