Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Nowa Era

Podręcznik używany - stan dobry - Chemia Nowej Ery. Gimnazjum, część 3

Podręcznik używany - stan dobry - Chemia Nowej Ery. Gimnazjum, część 3
Podręcznik używany - stan dobry - Chemia Nowej Ery. Gimnazjum, część 3
  • Autor: Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin
  • ISBN: 978-83-267-0265-5
  • Strony: 192
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2011-03-15

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

10,00 zł

Podręcznik używany - Stan dobry - Das ist Deutsch 3! Klasa 1-3, gimnazjum. Język niemiecki. Podręcznik [NowEra]

Podręcznik używany - Stan dobry - Das ist Deutsch 3! Klasa 1-3, gimnazjum. Język niemiecki. Podręcznik  [NowEra]
Podręcznik używany - Stan dobry - Das ist Deutsch 3! Klasa 1-3, gimnazjum. Język niemiecki. Podręcznik [NowEra]
  • Autor: Jolanta Kamińska
  • ISBN: 978-83-267-0067-5
  • Strony: 192
  • Rok wydania: 2010
  • Data wprowadzenia: 2010-08-27

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

19,00 zł

Podręcznik używany - Stan dobry - Deutschtour 1. Gimnazjum. Język niemiecki. Podręcznik z ćwiczeniami [Nowa Era]

Podręcznik używany - Stan dobry - Deutschtour 1. Gimnazjum. Język niemiecki. Podręcznik z ćwiczeniami [Nowa Era]
Podręcznik używany - Stan dobry - Deutschtour 1. Gimnazjum. Język niemiecki. Podręcznik z ćwiczeniami [Nowa Era]
  • Autor: Ewa Kościelniak-Walewska, Małgorzata Kosacka
  • ISBN: 978-83-267-1139-8
  • Strony: 208
  • Oprawa: broszura
  • Rok wydania: 2014

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

25,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Do dzieła! Klasa 4-6, szkoła podstawowa. Plastyka. Podręcznik [NowEra]

Podręcznik używany - stan dobry - Do dzieła! Klasa 4-6, szkoła podstawowa. Plastyka. Podręcznik [NowEra]
Podręcznik używany - stan dobry - Do dzieła! Klasa 4-6, szkoła podstawowa. Plastyka. Podręcznik [NowEra]
  • Autor: Jadwiga Lukas, Krystyna Onak
  • ISBN: 978-83-267-1961-5
  • Strony: 172
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2014

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

15,00 zł

Podręcznik używany - Stan dobry - Matematyka. Klasa 1, szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony NOWA ERA

Podręcznik używany - Stan dobry - Matematyka. Klasa 1, szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony  NOWA ERA
Podręcznik używany - Stan dobry - Matematyka. Klasa 1, szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony NOWA ERA
  • Autor: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Dorota Ponczek
  • ISBN: 978-83-267-0504-5
  • Strony: 384
  • Oprawa: broszura
  • Rok wydania: 2012 i nowsze

 

Wszystkie egzemplarze do najnowszej ponadgimnazjalnej podstawy programowej !

Dostępność: brak towaru

Cena:

15,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 1, gimnazjum. Geografia

Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 1, gimnazjum. Geografia
Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 1, gimnazjum. Geografia
  • Autor: Roman Malarz
  • ISBN: 978-83-7547-205-9
  • Strony: 206
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2009-05-14

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

7,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 1, gimnazjum. Geografia

Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 1, gimnazjum. Geografia
Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 1, gimnazjum. Geografia
  • Autor: Roman Malarz
  • ISBN: 978-83-7547-205-9
  • Strony: 206
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2009
  • Data wprowadzenia: 2009-05-14
  • Stan podręcznika używanego: wzorowy

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

7,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 3, gimnazjum. Geografia

Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 3, gimnazjum. Geografia
Podręcznik używany - stan dobry - Puls Ziemi. Klasa 3, gimnazjum. Geografia
  • Autor: Roman Malarz
  • ISBN: 978-83-7547-292-9
  • Strony: 220
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2010
  • Data wprowadzenia: 2011-01-25

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

10,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Spotkania z fizyką. Gimnazjum, część 2. Fizyka

Podręcznik używany - stan dobry - Spotkania z fizyką. Gimnazjum, część 2. Fizyka
Podręcznik używany - stan dobry - Spotkania z fizyką. Gimnazjum, część 2. Fizyka
  • Autor: Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Różańska
  • ISBN: 978-83-7409-925-7
  • Strony: 152
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: miękka
  • Rok wydania: 2010
  • Data wprowadzenia: 2010-02-22

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

14,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Spotkania z fizyką. Gimnazjum, część 3. Fizyka NOWA ERA

Podręcznik używany - stan dobry - Spotkania z fizyką. Gimnazjum, część 3. Fizyka NOWA ERA
Podręcznik używany - stan dobry - Spotkania z fizyką. Gimnazjum, część 3. Fizyka NOWA ERA
  • Autor: Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Różańska
  • ISBN: 978-83-267-0100-9
  • Strony: 136
  • Oprawa: miękka
  • Nr MEN 93/3/2010
  • Rok wydania: 2010 i nowsze!

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

20,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Świat biologii. Klasa 3, gimnazjum. Biologia. Podręcznik. Nowa Era

Podręcznik używany - stan dobry - Świat biologii. Klasa 3, gimnazjum. Biologia. Podręcznik.  Nowa Era
Podręcznik używany - stan dobry - Świat biologii. Klasa 3, gimnazjum. Biologia. Podręcznik. Nowa Era
  • Autor: Małgorzata Kłyś, Andrzej Kornaś, Marcin Ryszkiewicz
  • ISBN: 978-83-267-0313-3
  • Strony: 184
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2011
  • Data wprowadzenia: 2011-06-02

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

18,00 zł

Podręcznik używany - stan dobry - Tajemnice przyrody. Klasa 4, szkoła podstawowa. Przyroda. [NE]

Podręcznik używany - stan dobry - Tajemnice przyrody. Klasa 4, szkoła podstawowa. Przyroda. [NE]
Podręcznik używany - stan dobry - Tajemnice przyrody. Klasa 4, szkoła podstawowa. Przyroda. [NE]
  • Autor: Maria Marko-Worłowska, Feliks Szajfer, Joanna Stwarz
  • ISBN: 978-83-267-0855-8
  • Strony: 256
  • Oprawa: broszura
  • Wymiary: broszura
  • Rok wydania: 2012
  • Data wprowadzenia: 2012-06-13

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

15,00 zł

Podręcznik używany - Stan dobry- Prosto do Matury Matematyka 1 Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła ponadgimnazjalna [Nowa Era]

Podręcznik używany - Stan dobry-  Prosto do Matury Matematyka 1 Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła ponadgimnazjalna [Nowa Era]
Podręcznik używany - Stan dobry- Prosto do Matury Matematyka 1 Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła ponadgimnazjalna [Nowa Era]
  • Autor: Maciej Antek, Krzysztof Belka, Piotr Grabowski    
    Oprawa:     broszura
    Producent:     Nowa Era
    ISBN:     978-83-267-2168-7
    EAN:     9788326721687
    Liczba stron:     488
    Wymiary:     17,0x24,0
    Rok wydania: 2012 i nowszy

 

Numer MEN: 619/1/2012

Dostępność: Dostępny

Cena:

30,00 zł

szt.
  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl