Beniamina poleca zakup podręczników używanych w stanach wzorowych, które w niczym nie ustępują nowym egzemplarzom                                                                                                          WSZYSTKIE NASZE KSIĄŻKI SĄ REGULARNIE ODKAŻANE OZONEM!                                                              

 Uwaga! Podręczniki używane występują również w innych kategoriach np.w kategorii Liceum/Technikum

Wydawnictwa

Do nauki zawodu

Nowoczesna stylizacja. Kolor, forma, styl SUZI

Nowoczesna stylizacja. Kolor, forma, styl SUZI
Nowoczesna stylizacja. Kolor, forma, styl SUZI

Oprawa:     broszura
Producent:     Suzi
ISBN:     978-83-928820-4-6
EAN:     9788392882046
Liczba stron:     208
Wymiary:     29,0x20,5
Data wydania:     2011

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

39,00 zł

Organizacja i technologia robót stanu surowego Podręcznik Tadeusz Maj [WSIP] (1)

Organizacja i technologia robót stanu surowego Podręcznik Tadeusz Maj [WSIP] (1)
Organizacja i technologia robót stanu surowego Podręcznik Tadeusz Maj [WSIP] (1)
Oprawa: Miękka
Format: 17.0x24.0cm
Liczba stron: 280
Rok wydania: 2013
Data wprowadzenia: 2013-09-16
ISBN: 978-83-02-13628-3
EAN: 9788302136283

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

24,00 zł

Organizowanie i monitorowanie procesów magazynowych Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk Kwalifikacja A.30.2 WSIP

Organizowanie i monitorowanie procesów magazynowych Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk Kwalifikacja A.30.2 WSIP
Organizowanie i monitorowanie procesów magazynowych Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk Kwalifikacja A.30.2 WSIP

Autor/autorzy:

    Anna Rożej

WSiP
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x24.0cm
Liczba stron: 304
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-02-14636-7
EAN: 9788302146367

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

34,00 zł

Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesie produkcji Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk Kwalifikacja A.30.1 WSIP

Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesie produkcji Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk Kwalifikacja A.30.1 WSIP
Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesie produkcji Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk Kwalifikacja A.30.1 WSIP

Autor/autorzy:

    Daria Cybulska

WSiP
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x24.0cm
Liczba stron: 240
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Data wprowadzenia: 2014-09-12
ISBN: 978-83-02-14635-0
EAN: 9788302146350

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

34,00 zł

Organizowanie pracy małych zespołów Podręcznik Szkoła policealna EKONOMIK

Organizowanie pracy małych zespołów Podręcznik Szkoła policealna EKONOMIK
Organizowanie pracy małych zespołów Podręcznik Szkoła policealna EKONOMIK

Autor/autorzy:
    Iza Flor

Ekonomik
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 130
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7735-038-6
EAN: 9788377350386

Numer MEN: 8/2015

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

17,00 zł

Organizowanie środków technicznych w celu realizacji procesów transportowych. Kwalifikacja A.31.2. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk

Organizowanie środków technicznych w celu realizacji procesów transportowych. Kwalifikacja A.31.2. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk
Organizowanie środków technicznych w celu realizacji procesów transportowych. Kwalifikacja A.31.2. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk

Autor/autorzy: Marcin Deja, Wojciech Matysiak, Paweł Śliżewsk

ISBN: 9788302149795

Typ: podręcznik

Nośnik: Książka

Numer wydania: I

Rok wydania: 2015

Format: B5-P

Liczba stron: 232

Oprawa: miękka

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

33,00 zł

Podręcznik do nauki zawodu. Technik informatyk. Systemy i sieci komputerowe. Podręcznik Paweł Bensel HELION

Podręcznik do nauki zawodu. Technik informatyk. Systemy i sieci komputerowe. Podręcznik Paweł Bensel HELION
Podręcznik do nauki zawodu. Technik informatyk. Systemy i sieci komputerowe. Podręcznik Paweł Bensel HELION

Oprawa:     broszura
Producent:     Helion Edukacja
ISBN:     978-83-246-3156-8
EAN:     9788324631568
Liczba stron:     336
Wymiary:     17,0x24,0
Data wydania:     2010

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

34,00 zł

Podręcznik Murarstwon i tynkarstwo Technologia Materiały WSIP

Podręcznik Murarstwon i tynkarstwo Technologia Materiały WSIP
Podręcznik Murarstwon i tynkarstwo Technologia Materiały WSIP
  • Podręcznik Murarstwo i Tynkarstwo technologia materiały
  • Wydawnictwo: Wsip
  • Autorzy: Edward Szymański
  • Wydanie IV 2013

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

23,50 zł

Podręcznik używany - Stan dobry - Higiena i ochrona zdrowia - J. Gromadzka-Ostrowska FORMAT AB

Podręcznik używany - Stan dobry - Higiena i ochrona zdrowia - J. Gromadzka-Ostrowska  FORMAT AB
Podręcznik używany - Stan dobry - Higiena i ochrona zdrowia - J. Gromadzka-Ostrowska FORMAT AB

Autor:     Gromadzka-Ostrowska Joanna
Wydawnictwo:     FORMAT AB
Ilość stron:     256
Data wydania/premiery:     2004
Oprawa:     miękka
Numer ISBN:     978-83-89184-06-0

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

10,00 zł

Podręcznik używany - Stan dobry - Wyposażenie zakładów gastronomicznych i gospodarstw domowych Podręcznik WSIP REA

Podręcznik używany - Stan dobry - Wyposażenie zakładów gastronomicznych i gospodarstw domowych Podręcznik WSIP REA
Podręcznik używany - Stan dobry - Wyposażenie zakładów gastronomicznych i gospodarstw domowych Podręcznik WSIP REA

Autor/autorzy:
    Agnieszka Kasperek
    Marzanna Kondratowicz

Rea Uwaga! książka była ostatnio wydawana przez WSIP!
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 344
Rok wydania: 2011-2013 Identyczne!
ISBN: 978-83-7544-364-6
EAN: 9788375443646

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

19,00 zł

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem Podręcznik Część 1 Technikum WSiP

Podręcznik używany - Stan wzorowy -   Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem Podręcznik Część 1 Technikum WSiP
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem Podręcznik Część 1 Technikum WSiP

Autor/autorzy:
    Aleksandra Procner

WSiP
Oprawa: Miękka
Format: 14.5x20.5cm
Liczba stron: 256
Wydanie: 16
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-02-02789-5
EAN: 9788302027895

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

10,00 zł

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Materiały budowlane Podręcznik Część 1 Edward Szymański

Podręcznik używany - Stan wzorowy -  Materiały budowlane Podręcznik Część 1 Edward Szymański
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Materiały budowlane Podręcznik Część 1 Edward Szymański
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 244
Wydanie: 1
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-02-10108-3
EAN: 9788302101083

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

15,00 zł

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Materiały budowlane Podręcznik Część 2 Edward Szymański

Podręcznik używany - Stan wzorowy -  Materiały budowlane Podręcznik Część 2 Edward Szymański
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Materiały budowlane Podręcznik Część 2 Edward Szymański
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 244
Wydanie: 1
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-02-10108-3
EAN: 9788302101083

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

15,00 zł

Podręcznik używany - stan wzorowy - Ekonomia bez tajemnic Część 2 Podręcznik WSiP

Podręcznik używany - stan wzorowy - Ekonomia bez tajemnic Część 2 Podręcznik WSiP
Podręcznik używany - stan wzorowy - Ekonomia bez tajemnic Część 2 Podręcznik WSiP

Autor/autorzy:
    Maria Romanowska
    Elżbieta Adamowicz
    Sylwester Gregorczyk

WSiP
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Liczba stron: 160
Wydanie: 6
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-02-09167-4
EAN: 9788302091674

Numer MEN: 07/2004

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

14,00 zł

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Stylizacja Elementy projektowania fryzur Podręcznik Gerhard Luhr REA

Podręcznik używany - Stan wzorowy - Stylizacja Elementy projektowania fryzur Podręcznik Gerhard Luhr REA
Podręcznik używany - Stan wzorowy - Stylizacja Elementy projektowania fryzur Podręcznik Gerhard Luhr REA

Autor/autorzy:
    Gerhard Luhr

Tłumacze: Jałowiec-Sawicka Magdalena
Rea
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Format: 21.0x30.0cm
Liczba stron: 160
Rok wydania: 2013
ISBN: 83-7141-743-8
EAN: 9788371417436

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

24,00 zł

  • Różne formy płatności:

  • Przelew na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze towaru za pobraniem
  • Płatność kartą lub gotówką w siedzibie sklepu
  • Darmowa wysyłka przy zakupach już od 100 zł
    (dotyczy podręczników używanych - patrz regulamin)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl